החלפת מנעולים בירושלים

החלפת מנעולים בירושלים – מי ראשי להחליף מנעולים בעיר

כשאנו מחפשים אדם להחלפת מנעולים בירושלים או בכל אזור שבו נזדקק לשירות, חשוב תמיד לבדוק מי ראשי להחליף מנעולים ולעסוק בתחום הפריצות ובכלל מהם הכישורים הנדרשים לתחום, מהם הטכניקות ואילו תעודות והסמכות מקבל מנעולן. אז מהו התחום ומי ראשי לעסוק בו? התשובות בהמשך.

מקצוע המנעולנות הוא מקצוע רגיש במיוחד הנוגע אל פתיחת מנעולים לבתי העסק שלנו, לרכבים, לבתים שלנו, לחפצים, לכספות, ולמגוון פריטים ורכוש יקר במיוחד ולכן הוא דורש את הרגישות, המקצועית ואת האנשים האמינים ביותר הקיימים ואת האנשים המקצועיים ביותר שישנם כיום.

מלבד זאת למנעולן יש תפקידים רבים וכישורים נוספים אותו הוא לומד בקורס המנעולנות המאושר מטעם משרד העבודה ומטעם המשטרה.

על מנת לקבל הרשאה לעסוק בהחלפת מנעולים בירושלים או בכל אזור בארץ וגם במדינות שונות, על המנעולן לעבור קורס מנעולנות מקצועי ומיוחד מטעם לשכת העבודה.

בסוף הקורס המקצועי מקבל המנעולן תעודה שתסמיך אותו לעסוק במקצוע – לאחר מכן יכול המנעולן להתמקצע במגוון תחומים שגם הם קשורים לתחום המנעולנות ולכל מה שחדש ומתפתח בתחום, גם אם מדובר במערכות נעילה מתקדמות – מה שהופך את המקצוע לטוב יותר ונגיש יותר עם השנים.

בנוסף, הקדמה המגיעה עם השנים מפתחת את מערכות הנעילה המתקדמות והופכת את מקצוע המנעולנים לטוב, אמין ויעיל יותר

אילו תעודות מקבלן מנעולן?

כל מנעולן שמסיים קורס מנעולנות ויוצא לשוק העבודה חובה עליו לקבל תעודהת יושר ממשטרת ישראל שמעידה כי למנעולן אין עבר פלילי והוא רשאי לעסוק במקצוע המאפשר גישה אל החפצים האישיים של הלקוחות שלו מבלי לנצל לרעה את הכוח שניתן לידיו.

אנשים רבים צריכים לדעת כי לא כל אחד יכול לעסוק במקצוע המנעולנים וכי קיים גבול דק בין מקצוע שכזה לתחום הפשע ולכן חשוב כי האדם העוסק בפריצות מנעולים יהיה ישר בצורה יוצאת דופן.

לכן חשוב למצוא מנעולן בירושלים דרך המלצות חמות של חברים, ודרך אנשי המקצוע הטובים ביותר בעיר שיספקו את השירות בצורה האמינה, הטובה הבטוחה והדיסקרטית ביותר שיש כיום.

החלפת מנעולים הוא שירות לו אנו נזקקים לפחות פעם בחיים ושאנו נזקקים לו חשוב שהוא יעשה על הצד הטוב ביותר. אז מתי אנו נזקקים להחלפת מנעולים, מי כדאי שיבצע עבורנו את העבודה, ומהן אמצעי הבטיחות לאחר החלפת המנעולים בירושלים. כל הטיפים הטובים בהמשך.

מתי אנו זקוקים להחלפת מנעולים?

פריצה לבית

כאשר נתקלנו בפריצה לבית מן הסתם המנעולים שלנו נפגמו וגם הצילנדרים הרוסים, ויש לקרוא למנעולים על מנת שיתקן את הדלת ויבצע החלפת מנעולים.

עם זאת גם אם הפריצה נעשתה מבלי שהדלת או הצילנדרים ניזוקו – חשוב להחליף מנעולים כי לעולם לא נוכל לדעת אלא אם כן ישנם מצלמות אבטחה בבית, מה נעשה בביתנו ולכן כדי להיות בצד הבטוח ביותר – חשוב להחליף מנעולים בדלתות הכניסה לבית ובדלתות הראשיות.

פריצה לשערים ראשים ולמשרדים

אנשים רבים נתקלים בפריצות לעסקים, לשערים, לחניונים ומשרדים וגם כאן יש להגן בחירוף נפש על הרכוש.

בסוג פריצות כזה יש לדאוג לאיש מקצוע טוב הגון ומקצועי בעל טכניקות וטכנולוגיה מתקדמת שיוכל למגן את הרכוש שלכם, לבטח את האזור במערכות אבטחה ואזעקה ולקחת את האבטחה שלה צעד אחד קדימה על מנת להגן על רכושכם.

החלפת מנעולים להגנה נוספת

אם התגוררתם עם אדם בבית שכעת כבר לא חלק מחייכם ואותו אדם מסרב לצאת מהבית – חשוב להחליף מנעולים על מנת שתוכלו לדאוג שאדם זה לא יטריד אתכם, במידה וכמובן הבית הינו שלכם ולא שלו.

החלפת המנעולים במידה ולאותו אדם יש מפתח תשמור על ביטחונכם האישי ויש למצוא מנעולן מקצועי וטוב שיעשה את העבודה במהירות.

מהן אמצעי הבטיחות לאחר החלפת המנעולים

לאחר החלפת המנעולים חשוב לשמור על מפתח ‘ספאר’ אצל אדם קרוב שיוכל במידה ונתקעתם בלי מפתח לספק לכם מפתח באופן מיידי, בנוסף יש לדאוג שהדלתות נעולות אך שהפתח תמיד בקרבת מקום למקרה שתצטרכו להימלט מביתכם בכל מקרה של סכנה, ולאנשים מבוגרים יש לוודא כי קיימים לחצני מצוקה וחירום בקרבת מקום.

אין אחד שלא קרה לו שהוא איבד את מפתחות דלת ביתו והיה זקוק להחלפת מנעול / או שהחליט שהמנעול הישן מתחיל לקרטע ולעשות בעיות והחליט להחליפו בחדש / נכנסתם לדירה חדשה ואתם חוששים שמה יגיעו הדיירים הישנים בפתאומיות / ועוד…

ואתם זקוקים להחלפת מנעולים בירושלים? בשביל זה יש אותנו.

אנחנו מתמחים בהחלפת מנעולים וצלינדרים מכל הסוגים, המנעול שומר על פתח ביתנו מפני פריצות שונות, וחדירות לא רצויות ואף מפתיעות, לכן חשוב מאוד בהחלפת מנעול לפנות אל הטובים והמקצועניים ביותר.

אנחנו עוסקים מעל ל20 שנה בתחום המנעולנות , והחלפת מנעולים , עם הידע הרב, והניסיון המקצועי אנחנו נמליץ ונדאג לכם, בעת החלפת המנעול החדש, אנחנו נתאים עבורכם את המנעול החדש שיתאים על פי הצרכים והדרישות שלכם.

החלפת מנעולים הוא אינו מקום לחובבנים וחסרי ידע , לכן מומלץ שלא לנסות לעשות זאת לבד או לבחור בבעל מקצוע לא מקצועי ולא מנוסה מספיק בתחום, בסופו של יום המנעול שומר עלינו מפני העולם החיצוני ומגן על ביתנו כעל מבצר! אז אל תיקחו סיכונים מיותרים ותנו לנו לעשות את העבודה עבורכם.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של מנעולים מכל הסוגים, ולכל דלת אפשרית, כאשר תיפנו אלינו תהנו משירות אדיב וסובלני כלפי כל לקוח ולקוח , התקנה מקצועית , ואף מחיר משתלם !
אז אם אתם זקוקים להחלפת מנעולים בירושלים פנו אלינו ואנו נדאג לטפל בכם על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מנעולן יגיע עד פתח ביתכם וימליץ לכם עבור המנעול המתאים והמומלץ ביותר עבורכם, המנעולן יגיע תוך זמן קצר לביתכם, יבצע את החלפת המנעולים בצורה המקצועית והאיכותית ביותר ויתקין עבורכם את המנעול החדש שלכם שכמובן יהיה האיכותי והבטוח ביותר שתוכלו לבקש.

אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה על מנת לספק לכם שירות של החלפת מנעולים בירושלים בכל זמן אפשרי, וכך בעצם דואגים לשרת אותכם על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

אז זיכרו!

זקוקים להחלפת מנעולים בירושלים? פנו אלינו ואנו נדאג לטפל בכם בצורה הטובה ביותר, בהצלחה!

החלפת מנעולים בירושלים
1800-200-151 / 050-740-3344