שכפול אימובילייזר בירושלים

בזמן האחרון כולנו שומעים על גל פריצות הרכבים ההולך ונהיה נפוץ יותר מיום ליום , בעקבות זאת החלו תיכנונים ויוצרו כל מיני מנגנוני נעילה בשוק מיגון הרכב, על מנת למנוע את גניבת הרכב שלנו.

מהו בעצם האימובילייזר? והיכן משכפלים אימובילייזר בירושלים?

אימובילייזר הוא שבב הנמצא גם על מפתח הרכב , ובנוסף ישנה יחידה המותקנת בתוך הרכב שלנו, יחידה זו תפקידה לבצע קשר ובדיקת התאמה בין קוד המפתח המוכנס לבין הקוד המותמע בתוך היחידה, בעת הכנסת מפתח הרכב שלנו אל הסוויץ’ (מתג הנעה) , וניסיון ההנעה, אם הקוד הקיים בשבב המפתח אינו תואם לאותו יחידה , הרכב אינו יצליח להניע, וזאת על ידי חסימה של הזרקת דלק אל הרכב, אך אם הקוד הקיים בשבב המפתח תואם למנגנון הקליטה הקיים הרכב, הרכב יצליח להניע.

עכשיו, דמיינו לכם את הגנב המנסה לפרוץ אל הרכב שלכם, אצלו כל שנייה היא חשובה, בכל רגע נתון הוא עלול להיתפס בשעת מעשה, וכמובן שהוא יעדיף “טרף קל” , גניבה מהירה יותר וקלה יותר ללא מנגנוני אבטחה משכוללים, על מנת לבצע את הגניבה למהירה יותר, כיוון שכל שנייה שעוברת היא עוד שנייה של פחד וחשד להיתפסות.

כאן מגיע האימובילייזר אשר יכול למנוע מהגנב לגנוב את הרכב שלכם או לעקב אותו זמן רב יותר ( ולאפשר תפיסה שלו) / או שיאלץ לוותר.

שכפול אימובילייזר הוא שכפול מאוד מורכב ומסובך, לכן חשוב לעשות זאת אצל המומחים והמקצועניים ביותר, לשם כך יש אותנו, לנו יש ניסיון רב בשכפול מפתחות אימובילייזר מעל ל20 שנה, אנחנו יודעים לשכפל כל מפתח וכן לוודא שהמפתח אכן תואם את מנגנון האימובילייזר שלכם.

כאשר תדקקו לשכפול אימובילייזר בירושלים והסביבה תוכלו לפנות אלינו, אנחנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר האדיב ביותר והסובלני ביותר וכן מתחייבים לתת את השירות הטוב ביותר בתחום שכפול אימובילייזר.

שכפול אימובילייזר הוא דבר חשוב תמיד טוב שיש בידינו עוד מפתח נוסף למקרה חירום , במקרה שיאבדו/ יגנבו המפתחות שלנו, או שאולי יתקלקלו.

שכפול אימובילייזר בירושלים

ככל שהטכנולגיה ותעשיית ההייטק משתכללת כך גם רכבנו ואמצעי המיגון שברשותנו, אמצעי מיגון זה אשר נקרא- אימובילייזר הוא מערכת מתקדמת לשמירה על הרכב, מערכת זו אשר מנתקת את מנוע הרכב

בכדי למנוע את גניבתו, לפני כניסתו של האימובלייזר בשנת 1995 יכלנו לשבור את מתג ההצתה ולהתניע ללא בעיה כלל, כיום אותו אימובלייזר מקשה על גנבי הרכב והינו האמצעי הטוב ביותר שיש בשוק כיום למניעת הרכב אז איך נראה אותו אימובלייזר? ישנו מחשב במערכת ההתנעה של הרכב אשר קוראת את הצ’יפה אשר מותקן ומקודד במפתח שקיבלנו מהחברה, וכשהמחשב קורא את המפתח רק אז אנו נוכל להתניע את הרכב, בלעדיו .לא יכולים להתניע אנחנו במוצרי נעילה ומיגון משכפלים את כל סוגי האימובלייזר הקיימים בשוק, היות ומפתח זה מצריך מכונות שיכפול מיוחדות אנו מחזיקים את כל אותן מכונות אצלנו בחנות

אז זיכרו כאשר אתם זקוקים לשירות של שכפול אימובילייזר בירושלים והסביבה פנו אלינו ואנחנו נדאג לשכפל את האימובילייזר בצורה האיכותית והגבוהה ביותר

שכפול אימובילייזר בירושלים
1800-200-151 / 050-740-3344