ברוכים הבאים לפורום מנעולנות, הפורום המקצועי בארץ בנושאי מנעולנות!- מבית היוצר של מוצרי נעילה ומיגון- מנעולן בירושלים

פורום מנעולנות - הרשמה

בעת הגישה אל “פורום מנעולנות” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “פורום מנעולנות”, “http://migun-il.com/forums/phpBB3”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב “פורום מנעולנות”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב “פורום מנעולנות”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBBהישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רשיון ציבורי כללי” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

“פורום מנעולנות” הינו פרי פיתוחה של חברת ״מוצרי נעילה ומיגון״ אשר שמה לעצמה דגש להיות מובילים בנושאי המנעולנות בארץ, פורום זה נועד לקשר בין מנעולנים בארץ ולהפיץ את רמת אמינותם, איכותם ושירותם, מערכת פורום זאת מבוססת על מערכת phpbb וזכויות המערכת שמורות לה.

כמו כן “פורום מנעולנות” נועד למתן פתרון בעיות בכל סוגי המנעולנות הקיימת בארץ ולמתן שירות לקוחות המנעולנים בישראל, תוכלו לשאול שאלות, להביע דעות או להעניק המלצה חמה על מנעולנים אשר שירתו אתכם נאמנה ואף להפך.

הפורום עוסק בכל סוגי המנעולנות הקיימת בנושאי כספות, דלתות ואף רכבים אם את/ה חושב/ת שאנו צריכים להוסיף קטגוריה חדשה או נושא חדש אנא צור עם מנהל הפורום או צוות האתר קשר ואנו נעדכן זאת לאחר בדיקה.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “פורום מנעולנות” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של- “פורום מנעולנות” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא יחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “פורום מנעולנות” ולא מוצרי נעילה ומיגון ישאו באחריות לכל נסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.

 
cron